Üye Olmak:
Mağazamıza üye olmak için yeni kullanıcı sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Site üyelerimizin herhangi bir yükümlülüğü yoktur, üyelik ücretsizdir. Sitemizden ürün satın almak, bilgi sormak ve bazı bölümlere ulaşmak için mutlaka üye olunmalıdır. Haber listesi üyelerimiz kampanyalardan, indirimlerden ve yeniliklerden öncelikli olarak haberdar edilir. Mesaj listemize üye olmadığınız taktirde ayda en fazla bir kez bildirim mesjı gönderilebilir.

Üyelik İptali:
Bütün üyelerimiz dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyelik tarihininizden itibaren 30 gün sonra üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra Magaza24 üyelik ilişkiniz sona erdirilecektir. Lütfen üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra bize ulaşın sayfamızdan talebinizi iletin. Ancak sitemizden alışveriş yapmış bir üyenin üyeliği sonlandırılamaz. Üye farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunuyorsa eski e-posta adresinden üyelik talebi geldikten sonra üyeliği sona erdirilir. Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa, üye yanıtladıktan sonra üyeliği sona erdirilir. Üye ahlak dışı mesajlar gönderiyor, yorumlarını 3. kişilere hakaret ederek bildiriyorsa, sahtekarlık girişiminde bulunuyorsa, gerçekleşmeyen siparişler oluşturuyorsa, üyelik kayıtları gerçek kayıtlardan oluşmuyorsa, sisteme veya Magaza24 ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunuyorsa üyeliği tarafımızdan iptal edilir.

Üye Güvenliği:
Üyelerimizin güvenliği için mağazamız 128 bitlik SSL-Secure Socket Layer-Güvenli Katman ile korunmaktadır. Bu durumda üyelerimiz kendi bilgilerine ulaştığında istemci-browser altında kilit resmi ve https şeklinde bir adres ile karşılaşacaklardır. Üyelerimizin bilgileri mağazamız dışında paylaşılmayacak, kullanıma açılmayacak ve saklı tutulacaktır. Üyelerimizin şifreleri sistem kullanıcıları tarafından görüntülenememektedir. Tarafımızdan alınan önlemlerin yanında, üyenin kendisi de giriş bilgilerinin güvenliğinden sorumludur. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın. Mağazamızda kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde kredi kartınız ile ilgili hiç bir bilgi alınmaz ve kayıt tutulmaz. Kredi kartı bilgilerinize, mağaza yöneticileri dahil hiç bir Magaza24 personeli ulaşamaz. Ödeme işlemi esnasında bankalar tarafından sağlanan SET protokolü ile SSL kullanılarak kredi kartı bilgileriniz banka sistemlerine iletilir. Bu sebeplerden dolayı mağazamızda kredi kartı kullanmanız size daha fazla risk getirmemektedir.

Adres Defteri:
Bütün üyelerimizin 5 farklı adres girebileceği adres defteri bulunmaktadır. Adres defterinizi arkadaşlarınıza hediye gönderirken, çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunduğunuz zamanlarda veya şehir dışından sipariş vermek için farklı adreslerde bulunduğunuz dönemlerde kullanabilirsiniz. Bu durumda faturanız size kesilecek ancak siparişleriniz belirttiğiniz adrese gönderilecektir.

E-Posta Mesaj Gönderimi:
Haber listemize üye olduğunuzda tanıtım, indirim, kampanya ve yeni ürün mesajları posta kutunuza gönderilir. Bu bölüme hesabım bölümünden ulaşabilirsiniz. Ayrıca erken uyarı sistemi ile belli ürünlere ait e-posta listesine üye olabilirsiniz. Erken uyarı sistemine eklediğiniz ürün ile ilgili olağan dışı güncelleme olduğunda haberdar edilirsiniz. Yoğun bir fiyat düşüşü veya ürünün genel yapısında bir değişiklik olduğunda posta kutunuza e-posta gönderilir. Hesabım ekranından erken uyarı sistemini yönetebilirsiniz. Dilediğiniz zaman erken uyarı listesinden çıkabilirsiniz.

Ürün Yorumları:
Her üye ürünlere yorum yazabilir. Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir. Hakaret, taciz içeren ve yorum olarak kabul edilemeyecek sorular, bilgiler, mesajlar ilgili bölümden haber vermeksizin silinecektir. Yorumlar bölümüne bırakılan sorularda aynı şekilde silinecektir. Lütfen sorularınızı Bize Ulaşın bölümünü kullanarak sorun.Ürün hakkındaki yorumlarınız bırakıldıktan sonra hemen yayınlanmayacaktır. Yorumlarınız editörümüz tarafından kontrol edilecek, gerekiyorsa imla hataları düzeltilecektir. Ürün şikayeti ile ilgili olarak yanıtlanması gereken bir husus varsa tarafımızdan bu açıklama yorum altına yazılacaktır. Mamülü üreten veya satan işletme şikayetiniz konusunda bu durumdan haberdar edilecek, cevap hakkına sahip olacaktır.