Kargo Şirketi:
Mağazamızda yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca Magaza24 tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Mağazamız gönderilerini Aras Kargo ile gerçekleştirmektedir.  Siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir.

Kargo Ücretleri:
Ücretsiz taşıma mağaza insiyatifindedir, gerektiği durumlarda işleyişi değiştirebilir veya ücretsiz kargo seçeneğini devreden çıkartabilir. Tüm Türkiye gönderilerinde sipariş tutarı 0-25 TL arasında kargo ücreti 10.62 TL, 26-55 TL arasında kargo ücreti 8.85 TL, 56-170 TL arasında kargo ücreti 5.90 TL, 170 TL üzeri ücretsizdir. Ancak mobil hizmet ile ekstra ücret ile ulaşılan bölgelere yapılacak taşımaları kapsamamaktadır. Mobil hizmet ile gidecek olan bölgelerde kargonuz merkez şubeye bırakılır. Tüm taşıma ücreti ve sair masraflar siparişiniz sırasında tahsil edilmektedir. Ücret bizden kampanyası gibi bazı uygulamalarda ilk gönderim ücreti tarafımızdan ödenir. Mağazamızın kusuru nedeniyle meydana gelen tüm taşıma ücretleri Magaza24 tarafından karşılanır.

Kargo Süreleri:
Teslimat süreleri kargo şirket/leri tarafından belirlenir. Mağazamız yalnızca kargoya teslim edilecek zamanı bildirmekle yükümlüdür. İstenmeden özel koşullar oluşması halinde bu süreler değişebilmektedir. Mağaza merkezimiz İstanbul'dadır. İstanbul ili ve komşu illere sevkiyat süreleri 24 saattir. Magaza24 merkezine uzak iller için teslimat süreleri yaklaşık 48 saattir. Aynı gün kargo sadece iş günleri içinde geçerlidir. Cumartesi günü aynı gün kargo gönderilmemektedir. Banka kanalı ile oluşturulan siparişler ancak sipariş tutarının saat 13:00'e kadar banka hesabımızda görülmesi ile gerçekleşir. Aynı gün kargo ile ertesi gün veya ertesi günden daha sonra gönderileceği bildirilen ürünler bir arada satın alınırsa en uzun süre geçerli olacaktır. Siparişinizin gönderildiği bilgisi size ulaştıktan sonra ertesi gün tarihinde gönderilir. Kredi kartı ödemelerinde geçerli olan yukarıdaki şartlar, havale seçeneğinde ödemenin yapıldığına ilişkin bilginin tarafımıza ulaşmasından sonra geçerli olur. Siparişiniz gönderildi mesajını aldıktan sonraki 2 gün içerisinde kargo elinize ulaşmazsa lütfen destek@magaza24.com adresine bir e-posta göndererek kargonuzu takip etmemizi sağlayın. Kargonuzun size ulaşmadığı bilgisini 7 iş günü içinde bize bildirmediğiniz takdirde gönderim ile ilgili sorumluluğumuz sona ermektedir. Bu süre sonunda sorumluluk kargo şirketi ile alıcı arasındadır.