Ödeme Seçenekleri:
Sitemizden yapılan alışverişlerde sadece havale ile ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçeneği mevcuttur. Sitemizde tüm kredi kartları geçerlidir. Havale ile ödeme seçeneğinde siparişinizi oluşturduktan sonra sipariş tutarını banka hesaplarımızdan birine göndererek sipariş tutarınızı gönderdiğiniz bankayı sipariş numaranız ile destek@magaza24.com adresine bildirmeniz gereklidir. Havale yapılan bankanın bildirilmediği durumlarda işleminiz kısa süre içinde iptal edilecektir. Kredi kartı ile yapılan sipariş ödemelerinde sipariş tutarı kredi kartınızdan bloke edilecek, gönderildiği tarihte onaylanacaktır. Kredi kartı ekstrenize onaylandığı tarih itibarı ile yansıyacaktır. Sitemizde adreste ödeme seçeneği, posta çeki gibi alternatif ödeme seçenekleri bulunmamaktadır.

Taksitli Alışveriş:
Taksitli alışveriş yalnızca anlaşmalı bankaların kredi kartları ile yapılmaktadır. Tüm kredi kartları ile tek çekim ancak anlaşmalı bankalar ile taksitli satış yapılabilir. Taksit tutarları ve süreleri her kart için farklılıklar gösterebilir. Uygulanan faiz oranları, bankaların faiz oranlarına göre belirlenmektedir. Herhangi bir bildirime gerek duyulmaksızın oranlar banka tarafından değiştirilebilir, taksitli satış durdurulabilir veya geçici olarak ara verilebilir. Ödenecek taksit tutarı ve süresi, ürün sayfasındaki ilgili linkten görülebilir. Bu rakamlar kesin taksit tutarları olmayabilir, ödeme sonrasında çok küçük farklar oluşabilir. Banka tarafından küsürlü rakamlar aşağı veya yukarı yuvarlanabilmekte veya taksit tutarlarındaki küsüratlar ilk veya son taksitlere eklenebilmektedir. Bu durum mağazamızın insiyatifi dışında gerçekleşen tamamen bankanın sistemleri tarafından yapılan bir işlemdir. 10 TL tutarını 3 taksit olarak ödediğinizde banka 1. taksiti 3,40 TL sonraki 2 taksiti 3,30 TL olarak tahsil edebilir. Satış ödeme penceresinde bu ödemeler her taksit 3,33 TL olarak görüntülenecektir.

İndirimler & Kampanyalar:
Bazı ürünlerde belirli bir süre ve satış miktarı için indirimler uygulanabilir. Bu indirimleri indirimli ürünler sayfamızdan takip edebilirsiniz. İndirimler, süre, miktar dolduğunda veya ürün tükendiğinde otomatik olarak sona erer. Mümkün olduğu durumlarda tekrar başlatılabilir. Magaza24 bazı durumlarda kişiye özel indirimler yapabilir. Bu tür indirimler herhangi bir kritere göre duyurularak veya duyurulmadan yapılabilir. Müşterimize özel indirimler, indirim kuponu veya hediye çeki ile yapılır. Stoktan çıkartılacak veya devamı gelmeyecek ürünlerde seri sonu indirimler yapılmaktadır. Bu süre boyunca meydana gelen fiyat ayarlamaları stok fazlası, sezon sonu ürünleri kapsadığı için diğer dönemlerde fiyata esas teşkil edemez. Bu tür ürünlerle karşılaştığınızda almayı düşünüyorsanız acele etmenizi tavsiye ederiz. Belirli zamanlarda bazı ürünler ilgili bir başka ürünle birleştirilerek satışa sunulur. Fiyat farkı olmadan veya iki ürün fiyat toplamlarının altında ücretlere satış yapılabilir. Her türlü indirim yalnızca satın alma esnasında mağazada görüntüleniyorsa geçerlidir. Önceden veya daha sonradan yapılan alımlarda herhangi bir talepte bulunulamaz.

Genel Şartlar:
Mağazamızdan alışveriş yapan tüm üyelerimiz bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılır. Satış işlemi yalnızca 18 yaşından büyük kişilere yapılır. Vergi hariç-Tax Free veya KDV hariç satış yapılmaz. Üye, bilgilerini eksiksiz ve hatasız girmelidir. Mağazamızda satılan tüm ürün fiyatlarını serbest ekonomi kuralları gereği Magaza24 belirler. Etiket fiyatı, satış fiyatı ve indirimli fiyat buna dahildir. Tüm fiyatlar ithalatçı, dağıtıcı, üretici tarafından tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. Mağazamız tarafından tahsil edilen tüm ücretler ilgili bölümlerde müşterilerimizin görebileceği şekilde açıkça görüntülenir. Bu fiyatlara alım gerçekleştikten sonra itiraz edilemez. Yazım hataları istisnadır. Mağaza sorumlumuz tarafından hatalı, yanlış gönderilen siparişlerinizde taşıma ücreti tarafımıza aittir. Eksik, yanlış bildiriler ile açıklama kutusuna daha önceden bildirilmemiş şart yazılı (Örneğin: Ürünün kırmızı varsa gönderin, yoksa göndermeyin) siparişlerde ortaya çıkabilecek sorunlardan dolayı mağazamız sorumluluk kabul etmez. Kırık, bozuk ve hasarlı paketlerde siparişleriniz kargo şirketi tarafından sigortalıdır. Kargo şirketi ile gönderi kuralları, Kargo bölümünde ayrıca düzenlenmiştir. Magaza24 sipariş verilen ürünlerin tümünün temininden sorumludur ancak sipariş onaylanma sırasında stoklarda oluşabilecek değişiklikler sonucu ürün temin edilemezse yapılan ödeme iade edilecektir. Temin edilemeyen ürün olduğunda müşterimize en kısa sürede bilgi verilerek en uygun seçenekler iletilecektir. Mağazamız, müşterimiz garanti koşulları ve iade sayfasında belirtilen kurallar çerçevesinde hareket eder. Ürün metni ile resim arasında bir çelişki varsa bu ürün siparişinden önce tarafımıza bilgi verilerek düzeltme yapılması talep edilmelidir. Aksi takdirde ortaya çıkabilecek hatalardan dolayı işletmemiz sorumlu tutulamaz. Mağazamıza verilen siparişler, bir dizi güvenlik tedbirinden geçtikten sonra müşterimize gönderilir. Mağaza yöneticilerimiz bu işlemler esnasında müşterimizden bazı ek bilgiler talep edebilir. Talep edilen bilgiler sizin güvenliğiniz içindir. Müşterimiz bu talepleri karşılamakla yükümlüdür. Banka veya yöneticilerimiz tarafından güvenli görülmeyen veya kuşku uyandıran siparişler gönderilmez. Kredi kartı sahtekarlığı, girilen bilgilerin tutarsızlığı ve havale ile ödeme yapılacak siparişlerde havalenin yapıldığına ilişkin bilginin gelmediği durumlarda siparişleriniz tarafımızdan iptal edilebilir. Kredi kartının şüpheli olduğu durumlarda sipariş tutarı onaylandıktan 4 gün sonra sipariş gönderilir. Yapılan yazışmalar 30 gün süre ile saklanır, tüm yazışmalar bilgi amaçlıdır.